Panele Akustyczne

Panele akustyczne to niezwykle funkcjonalna, a zarazem bardzo estetyczna propozycja dla przestrzeni wymagających wyciszenia. Rozwiązania tego typu doskonale sprawdzają się więc zarówno do zastosowań w szeroko rozumianej branży muzycznej i teatralnej, jak i w branży eventowej. Panele akustyczne to także doskonałe rozwiązanie dla obiektów hotelarskich, w których zależy nam na zapewnieniu gościom jak najwyższego komfortu akustycznego zarówno w pokojach, jak i przestrzeniach wspólnych.

Najwyższa jakość materiałów

Do produkcji paneli akustycznych wykorzystuje się materiały akustyczne najwyższej jakości. Łączą one w sobie doskonałe parametry akustyczne – pochłaniają dźwięk i nie przepuszczają go poza barierę dźwiękochłonną – oraz wysoką estetykę, która idzie w parze dostępnością materiałów w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu nowoczesne panele akustyczne wyróżniają się wysoką skutecznością, jednocześnie stanowiąc interesujący element wykończenia wnętrza.

Panele akustyczne na ściany i sufity

W zależności od przeznaczenia pomieszczenia panele akustyczne z materiałów dźwiękochłonnych można zamontować na przegrodach (np. pomiędzy stolikami w restauracji), jak również połaciach całych ścian i sufitach. Pomieszczenia z panelami akustycznymi zapewniają swobodę rozmowy, którą gwarantuje pewność, iż nie zostanie ona dosłyszana na zewnątrz pomieszczenia. To też czyni je częstym wyborem w przestrzeniach biznesowych i obiektach konferencyjnych.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na gotowe panele akustyczne oraz materiały dźwiękochłonne.

.