Dodano: 22 września 2022

Urodzinowe spotkanie Muraspec

Urodzinowe spotkanie Muraspec


Dziękujemy Wszystkim, którzy dziś byli na naszym urodzinowym webinarze, przesłali życzenia i miłe słowa, odwiedzili nas, a przede wszystkim od lat są z Muraspec jako Pracownicy, Partnerzy w biznesie i Przyjaciele. Przede wszystkim jednak dziękujemy Zespołowi Muraspec za zaangażowanie, profesjonalizm i uśmiech na co dzień. Naładowani dobrą energią ruszamy sprostać Waszym życzeniom, żeby Muraspec był na rynku co najmniej 100 lat. 


Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne zdecydowaliśmy się na spotkanie online. Nie mogliśmy jednak sobie odmówić osobistego podziękowania Wszystkim, którzy z nami współpracują, którzy niejednokrotnie są nie tylko naszymi Klientami, ale też Przyjaciółmi. Bo największym zyskiem w biznesie są dobre relacje. Dlatego ostatnie 2 tygodnie właściwie spędziliśmy w autach i hotelach, by dojechać do Państwa z szampanem. Mamy nadzieję, że wypijecie go za zdrowie Muraspec. 


Nasz urodzinowy webinar był prawdziwą ucztą dla wielbicieli designu.To właśnie wzornictwo jest kluczem do trwałej obecności produktu na rynku, w domach i sercach użytkowników. Jeśli coś jest dobrze zaprojektowane, to zostanie z nami na długo. Wiele wzorów tapet Muraspec jest w ofercie (i wciąż się dobrze sprzedaje!) od kilkunastu lat, a rekordzistki takie jak Flare czy Hampton, od ponad 20.

W fascynującą podróż przez wzornicze trendy na tapetach Muraspec i nie tylko zabrała naszych Gości Dagmara Jakubczak, ekspertka w dziedzinie designu, trendwatcherka i dziennikarka, autorka bloga o designie FORelements i wzorniczego kanału na YouTube (Akademia Dagmary). Wśród kluczy do wzorniczego sukcesu Muraspec wskazała m.in. fakturę. Kontakt z powierzchnią przez dotyk jest doświadczeniem, które bardzo cenią użytkownicy. Szczególnie miękkie powierzchnie takie jak zamsz, jedwab, czy inne tkaniny, sprzyjają pozytywnemu postrzeganiu ścian. Dagmara pokrótce omówiła też trendy i nowości, które wypatrzyła na ostatnich targach Maison&Objet w Paryżu czy Feria Hábitat Valencia (Międzynarodowe Targi Mebli, Oświetlenia i Wyposażenia w Walencji). 


Architekt Diana Zakrzewska, wiodący projektant w pracowni Tremend, oprowadziła nas po najpiękniejszych wnętrzach hotelowych zaprojektowanych przez pracownię. Mogliśmy zobaczyć fascynujący dobór i zestawienia tapet z materiałami takimi jak kamień, drewno czy szkło oraz posłuchać o roli i postrzeganiu tapet z perspektywy projektanta wnętrz. 
Spotkanie zakończył urodzinowy toast i oczywiście degustacja pysznego urodzinowego tortu.  

Dziękujemy naszym dzisiejszym Gościom, dzięki którym srebrny jubileusz Muraspec był wyjątkowym i pięknym czasem. Jeśli wszystkie życzenia się spełnią, to Muraspec Polska będzie działać przynajmniej 200 lat. 

P.S.  Kto nie zdążył na nasze urodzinowe spotkanie online, może je obejrzeć tutaj  (należy wkleić link do przeglądarki):

https://www.youtube.com/watch?v=Lly-swTpfJE

 

       

Od lewej: Dorota Krej, Piotr Łukasiak, Jolanta Miejszutowicz, 
Barbara Łukasiak, Katarzyna Wyrwa, Dagmara Jakubczak, 
Natalia Szopa i arch. Diana Zakrzewska