Dodano: 05-03-2021

Tapety Muraspec w NYX Hotel Wasaw - indywidualne wzory

Tapety Muraspec w NYX Hotel Wasaw - indywidualne wzory


Z radością dzielimy się informacją, że tapety Muraspec obecne są w nowootwartym NYX Hotel Warsaw, pierwszym w Polsce hotelu marki Leonardo Hotels Brands. Nasze winylowe okładziny  świetnie wpisują się w estetykę wnętrz hotelu, zaaranżowanych z wykorzystaniem sztuki warszawskich artystów z obszaru street i urban-art.

 

Uwagę warto zwrócic na wspaniałe struktury i kolory tapet  Muraspec, które w całości  przygotowane zostały na indywidualne zlecenie inwestora. Tapety zachwycają kunsztem wykonania (zobaczcie Państwo kadry, które pokazują je z bliska) oraz  stylistyczną różnorodnością. Są tu tapety gładkie z tkaninowym wzorem, tapety z wyglądem tzw.przecierki oraz botaniczne wzory. Nie bez znaczenia jest też najwyższa, obiektowa jakość okładzin, która umożliwia łatwość bieżącej pielęgnacji (tapety można myć i szorować), ale tez umożliwo zachowanie ich w idealnym stanie przez długie lata (tapety sa trwałe, wytrzymałe, odporne na działanie promieni UV). 


W NYX Hotel Warsaw na gości czeka 331 pokoi i komfortowo wyposażonych apartamentów z tapetami Muraspec. Mamy dla Was kilka ujęć pięknych ścian oraz zdjęcia z uroczystego otwarcia obiektu, które odbyło się 1 marca. 

Gratulujemy i życzymy powodzenia!