Dodano: 15 kwietnia 2024

TAPETY MURASPEC W AQUAPARKU PŁOCK

TAPETY MURASPEC W AQUAPARKU PŁOCK

Aquapark w Płocku dołączył do grona basenowych realizacji Muraspec. W tym przypadku Inwestor wybrał tapety z tropikalnymi wzorami – naturalnie kojarzące się z wypoczynkiem i relaksem w gorącym klimacie. 

Baseny, parki wodne, strefy relaksu to jedna z kluczowych, inwestycyjnych grup klientów Muraspec. Obiektom o wymagającym środowisku (stała obecność wilgoci) dostarczamy profesjonalny produkt, idealnie wpisujący się w ich potrzeby. Nasze winylowe tapety są trwałe, mocne, łatwe w utrzymaniu w czystości, higieniczne (antybakteryjna powłoka Biomaster), a przede wszystkim odporne na wilgoć oraz intensywne użytkowanie. A także bezpieczne w kontakcie – są niskoemisyjne, trudnopalne i niekapliwe.  
Ważnym aspektem jest też możliwość stworzenia na tapecie Muraspec indywidualnego wzoru, który będzie wyróżniał daną przestrzeń na tle innych. Czasami obiekt potrzebuje też nietypowego formatu (hale basenowe są pomieszczeniami wysokimi), który pozwoli idealnie zagospodarować i zabezpieczyć ściany. 
Jesteśmy dumni, że firmie Muraspec zaufało wielu inwestorów przestrzeni sportowo-rekreacyjnych i obiektów SPA, którzy wyposażyli swoje obiekty w tapety brytyjskiego producenta. To np. basen w Ujeździe, spa w Blue Diamond, dr Irena Eris, oraz tak duży gracz na rynku jak Suntago. Teraz do grona znakomitych inwestycji dołączył Aquapark w Płocku. 
 
Park wodny Suntago                                                   Blue Diamond
 


Relaks w tropikach
Do Aquaparku w Płocku mieliśmy przyjemność przygotować komplet tapet-nadruków z botanicznymi wzorami o tropikalnym klimacie. W zielony gąszcz palmowych liści wpadamy od razu po wejściu do obiektu – przy strefie trefie recepcji na ścianach wita gości prawdziwa dżungla. W kolejnych przestrzeniach parku wodnego ściany są dekorowane liśćmi bananowców i innymi wspaniałymi roślinami rosnącymi w ciepłym klimacie. 
Wzory tapet Muraspec do wykonane do Aquaparku w Płocku wykonane zostały według indywidualnego projektu. Bazą tapet jest wilgocioodpormy winylowy materiał na poliestrowej siatce. Metoda cyfrowego nadruku realistycznie odzworowuje kolory i detale, zapewniając atrakcyjny efekt estetyczny. 
  

  


Komfort akustyczny na basenie
Obiektom basenowym i szerzej – przestrzeniom rekreacyjnym i rekreacyjno-sportowym Muraspec może zaoferować również rozwiązania akustyczne. Ze względu na specyfikę obiektów inwestorzy najchętniej wykorzystują systemy sufitowe, które skutecznie minimalizują pogłos związany z gabarytami wnętrza oraz hałasem wynikającym z przeznaczenia obiektu (dużo osób korzystających w jednym czasie). Filc PET jest materiałem nietoksycznym, nie chłonie wody, a w przypadku Muraspec jest także ekologiczny – w minimum 70 procentach składa się z przetworzonego PET o wiadomym źródle pochodzenia.