Dodano: 07-03-2019

Rowlux, czyli magia na ścianie

Rowlux, czyli magia na ścianie

Ścianę tego zbiura zlokalizowanego w Będzinie zdobi Rowlux - wielosoczewkowy poliwęglan z oferty Muraspec. To materiał estetycznie magiczny: oprócz połysku ma też głębię, dzięki której ściany zdają się płynąć, falować, mienić. 

Oprócz szerokiej oferty tapet Muraspec ma w swoim asortymencie inne  materiały wykończeniowe: panele dekoracyjne z laminowanego MDF, lekkie panele powięglanowe, materiały scenograficzne, a także folię poliwęglanową Rowlux®.  Kto potrzebuje ściany z efektem WOW! koniecznie powinien zainteresować się własnie folią Rowlux®  Materiał często opisywany jest jako błyszczący jedwab, refleks gwiezdnego pyłu lub satynowy ogień. Folia pochłania i odbija światło na wzór hologramu. Oprócz połysku ma też głębię, która wprowadza do okładziny dynamikę. Ściany pokryte folią Rowlux – w zależności od wzoru – zdają się płynąć, falować, mienić lub skrzyć. Materiał dostępny jest w wielu atrakcyjnych kolorach (m.in. różowym, niebieskim, srebrnym, złotym).

W realizacji tego biura z białej folii Rowlux wykonana została jedna ściana. Projektant wnętrz, arch. Joanna Ochora z pracowni Concept JOana Projektowanie Wnętrz, wybrała ten materiał ze względu na właściwości optyczne: połysk i głębię.

Więcej zdjęć biura można zobaczyć na profilu pracowni projektowej: http://conceptjoana.archimental.com/portfolio/portfolio/biura/elektryczny-bedzin