Dodano: 18-02-2019

OGŁASZAMY WIOSNĘ NA ŚCIANACH

OGŁASZAMY WIOSNĘ NA ŚCIANACH

Nowe kolekcje tapet Muraspec to w większości kwiatowe motywy. Nie zostaje nam nic innego, jak ogłosić zbliżającą się wiosnę. A nawet więcej - całoroczną wiosnę na ścianach!

Choć seria tapet SHANGRI-LA z linii Fardis jest na rynku zaledwie od kilku miesięcy, to już zdążyła stać się jednym z bestsellerów sprzedaży Muraspec. Kwiatowe motywy, podane z graficznym smakiem, elegancją, a przede wszystkim estetyczną lekkością, zachwyciły klientów poszukujących botanicznych inspiracji. Najchętniej wybieranym wzorem w tej kolekcji jest Maui, modny motyw palmowych liści. Wszystko wskazuje, że teraz będzie jeszcze bardziej popularny, bo do gamy kolorów dołączyła miedź. W miedzianych wykończeniach Maui prezentuje się wprost zjawiskowo! Wzorniczą atrakcyjność tapet Fardis uzupełnia wysoka jakość: winylowe tapety przygotowane zostały na tekstylnym, bawełnianym podkładzie. Klasyczna szerokość (70 cm) ułatwia wykorzystanie okładzin we wnętrzach indywidualnych, zaś obiektowa jakość sprawia, że świetnie sprawdzą się również w takich miejscach jak hotele, biura, restauracje, kliniki spa i in.

Cechą charakterystyczną nowej kolekcji tapet CANTARI również z linii Fardis, są gęste, kwiatowe ornamenty i wyraziste kolory. Kwiatów jest tu naprawdę dużo: od kaskady tulipanów, przez gęstwinę piwonii, po przeskalowanej wielkości karczochy. Oprócz atrakcyjnych wzorów na uwagę zasługują również ciemne kolory tapet (granat, butelkowa zieleń, a nawet czarny), które pięknie eksponują intensywne dekoracje. Architekci, projektanci wnętrz, inwestorzy – nie bójcie się ciemnych tapet! Okładziny Muraspec mają obiektową jakość, co oznacza między innymi to, że są odporne na działanie promieni UV. Są również wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości (można je zmywać, a nawet szorować). Tapety Cantari przygotowane zostały na tekstylnym podkładzie, szerokość rolki to 53 cm.

Kolekcja AMAZONIA, to egzotyczna podróż do świata fauny i flory lasów tropikalnych w którą zabiera nas brytyjski producent tapet. Podróż nasycona kolorem, pełna witalności i tętniąca życiem, ponieważ Natura została przedstawiona przez projektantów z Kent w zachwycającym intensywnością, malarskim ujęciu. Jeśli chcesz zasypiać i budzić się w dżungli, ta kolekcja jest właśnie dla Ciebie! Wśród liści monster i bananowców graficy Muraspec ukryli małe niespodzianki - kolorowe kameleony i żaby. W kolekcji dostępne są cztery atrakcyjnie estetycznie wzory okładzin. Wszystkie tapety w serii Amazonia mają szerokość 130 cm i gramaturę 350 g/m2, dzięki czemu świetnie sprawdzą się również w wymagających wnętrzach hotelowych i biurowych. Winylowe okładziny są łatwe w utrzymaniu czystości, odporne na starzenie, promienie UV i działanie bakterii (czynnik Biocide). Amazońska dżungla, zielone płuca Ziemi, to zachwycający ekosystem zagrożony destrukcją. Bogaty, tajemniczy świat lasów deszczowych od dawna inspirował Muraspec estetycznie oraz ideowo. Dlatego firma zobowiązała się przekazywać procent ze sprzedaży tapet z kolekcji Amazonia na wsparcie organizacji Rainforest Trust, która od ponad 30 lat zajmuje się m.in. ochroną lasów deszczowych. Wybierając designerską kolekcję Amazonia Muraspec pomagasz chronić tę cudowną przyrodę.Wzór z kolekcji Cantari


Tapeta z kolekcji Cantari


Wzór Maui z kolekcji Shangri-La


Wzór z kolekcji Amazonia

Tulipany z kolekcji Cantari