Dodano: 28 stycznia 2022

Kolorowa akustyka i tapety Muraspec na targach 4 Design Days

Kolorowa akustyka i tapety Muraspec na targach 4 Design Days

Targi 4 Design Days trwają do niedzieli (30 stycznia), więc na pewno zdążycie Państwo obejrzeć piękne tapety i akustyczne propozycje Muraspec (a ścianki działowe i lampy są naprawdę zachwycające). Zapraszamy po inspiracje  na stoisko 85 w MCK. Sobota i niedziela to dni otwarte dla publiczności. 

Wielkość stoiska i otwarty układ pozwoliły nam na swobodną ekspozycję produktów. Dzieki temu może pięknie wybrzmieć forma "wycinankowych" filcowych paneli akustycznych, które bardzo lubią projektanci wnętrz. Te panele to idealne, mobilne akustyczne rozwiązanie do nowoczesnego biura: atrakcyjna ażurowa forma pozwala na przenikanie światła i wzroku, jednocześnie pozostawiając wrażenie otwartej przestrzeni i zapewniając niezbędną w tym miejscu prywatność. Panele wykonane są w 100 z poliestru, w tym minimum 60 % to materiał pochodzący z recyklingu oraz 10%z biomasy.  Dostępne są w gamie atrakcyjnych kolorów i wzorów. Ścianki są lekkie, nietoksyczne i bardzo designerskie. 

 

Jeśli chodzi o materiały akustyczne, to w drugiej połowie ub. roku powiększyliśmy ofertę filcowych lamp, które świetnie uzupełniają inne akustyczne rozwiązania z naszej oferty. Zachwyćcie się wspaniałymi kolorami ekologicznego filcu.

 

 

Podstawą oferty Muraspec, również na targach 4Design Days, są oczywiście tapety. Kompletując ofertę na ekspozycję do Katowic postawiliśmy na faktury i kolory, stąd dużą część stoiska zajmują tapety teksturowane, które odziałują na użytkownika również poprzez swoją powierzchnię (np. tekstylny Tweed, jodełkowa Herringbone, szturksowa Linha, brokatowa Lustre, czy zamszowa Murasuede). Zabraliśmy też wyraziste wzory i zdecydowane kolory (czerń, grafit, miedź, butelkowa zieleń). Nie obawiajcie się Państwo ciemnych kolorów - nasze winylowe tapety tapety są barwione w masie, więc nie blakną i są odporne na upływ czasu. 
Do tego oczywiście gama nowych tapet projeku Ted Baker London, które wyeksponowaliśmy w ramach, niczym obrazy. 


 

 

 

Jako że chcemy Was inspirować i dodawać Wam skrzydeł w projektowej pracy przygotowaliśmy piękne skrzydła z filcu. Odwiedziny na stoisku, bez zdjęcia w tym miejscu, nie liczą się!Barbara Łukasiak, dyrektor handlowy Muraspec

Więcej informacji i wideorelację z targów 4 Design Days znajdziecie Państwo w naszych Social Media, w tym na profilu Facebook: https://www.facebook.com/muraspecPL