Dodano: 09 stycznia 2023

GEOMETRYCZNA RÓŻNORODNOŚĆ

GEOMETRYCZNA RÓŻNORODNOŚĆ

Tym co zachwyca w wyborze tapet Muraspec na ściany Centrum Konferencyjnego we Wrocławiu jest różnorodność i estetyczna odwaga. Inwestor oraz projektantka wnętrz postawili na odważne geometryczne wzory i wyraziste kolory, w tym m.in. głęboką czerń. 

Nurt geometryczny na korytarzach obiektu reprezentuje tapeta UNION SEGMENT. Biała tapeta z wyrysowaną siatką czarnych geometrycznych figur to elegancja w czystej postaci. Czarno-białą kompozycję estetycznie dopełniają jednolicie czarne ściany obłożone tapetą RESIMUR SEVILLE, o naturalnej fakturze grubego tynku. 

   

  
Linki do obu zastosowanych tapet:
- Tapeta Union Segment 12874: https://www.muraspec.pl/search?searchword=12874 
- Resimur Seville P2599 (czarna): https://www.muraspec.pl/oferta/tapety-muraspec/neutralne/p2599 

 

W salach konferencyjnych wrocławskiego centrum geometria rządzi już niepodzielnie. Projektant wybrał dwie wspaniałe  tapety z kolekcji WALLMOTION (cyfrowe nadruki na winylowych bazach). Są to dwa abstrakcyjne „pajęczynkowe” wzory:  Wallmotion LTD 00920 oraz Walmotion LTD 01180. Kompozycyjnie uzupełnia je tapeta FRACTAL z kolekcji GEO marki Fardis, również z graficznym wzorem. 

 Wszystkie winylowe tapety, zarówno te z kolekcji Wallmotion, jak i z bieżącej oferty Muraspec  oraz Fardis, to okładziny o obiektowej jakości. Określenie „obiektowe” to informacja o tym, że są to tapety powstałe z założeniem użycia ich w obiektach komercyjnych. Spektrum właściwości użytkowych (np. łatwość utrzymania w czystości, wytrzymałość, trudnopalność, odporność na promienie UV, antybakteryjność i in.) potwierdzona jest wymaganymi atestami. Szerokość na poziomie 130 cm zapewnia ekonomiczną aplikację na dużych powierzchniach.
 
Linki do wszystkich kolekcji:
- Wallmotion LTD 00920 https://www.muraspec.pl/search?searchword=00920 
- Walmotion LTD 01180 https://www.muraspec.pl/search?searchword=01180 
- Fardis Fractal 12014: https://www.muraspec.com/search.php?search_text=12014 

Inwestor: Dynamic Congress Centre Sp. z o.o.
Projekt: Joanna Rabiej