Dodano: 29 grudnia 2022

AKUSTYKA MURASPEC NOMINOWANA W KONKURSIE

AKUSTYKA MURASPEC NOMINOWANA W KONKURSIE

Akustyczna kolekcja przegród i zawiesi WELL-BEING Muraspec została nominowana przez Jury w konkursie DOBRY DESIGN 2023  w kategorii DEKORACJE. Dalsza część konkursowej rywalizacji (prezentacja produktów i ocena) odbędzie się podczas targów 4Design Days w Katowicach (26-29 stycznia 2023), na które już dziś Państwa serdecznie zapraszamy. 


Kolekcja przegród i zawiesi akustycznych WELL-BEING Muraspec łączy funkcję użytkową, jaką jest poprawa komfortu akustycznego, z funkcją estetyczną. Kształty i kolory przegród w formie liści tworzą unikatową estetycznie kompozycję w nurcie biophilic, idealną do nowoczesnego biura lub wnętrza publicznego. Kształt liścia pozwala na swobodę twórczą i dowolny układ akustycznej przesłony oraz łączenie elementów w zestawy, dzięki czemu każda kompozycja może wglądać inaczej. Daje to wspaniałą możliwość kreacji i dekoracji wnętrza przy pomocy elementu akustycznego. Przegrody-liście wykonane są z wysokiej jakości filcu PET, w którym udział materiału z recyklingu wynosi aż 70%.
Wymiary filcowego liścia to: 150 x 110cm 
Do wyboru 4 kolory filcu: Pine, Wine, Rust i Cream 

   


Ofertę przegród-liści uzupełniają zawiesia lampowe WELL-BEING, które również wykonane są z filcu PET pochodzącego ok 70% z recyklingu. Szeroki wybór rozmiarów zawiesi oraz bogata gama kolorystyczna pozwalają  na tworzenie indywidualnych zestawów akustycznych. 
Lampy WELL-BEING występują w trzech średnicach: 30, 60 i 120cm. Do wyboru są cztery wzory  nacięć: V-Cut:  gradientowe koła, słońce, koła i wiatrak. Kolory filcu takie same jak w przypadku liści, czyli Pine, Wine, Rust i Cream.

   


Kolekcję zawiesi WELL-BEING (lampy i przegrody) zgłosiliśmy do konkursu  DOBRY DESIGN 2023, który organizowany jest przez  PTWP, wydawcę serwisów Propertydesign.pl i Dobrzemieszkaj.pl oraz organizatora targów 4 Design Days – przestiżowej wzorniczej imprezy targowej w Polsce. Podczas targów zaprezentujemy Państwu (oraz jurorom) zgłoszone do konkursu produkty, które wyróżniają się wśród obecnych na rynku innowacyjną formą, designem i poszanowaniem środowiska (materiał z recyklingu).

Zapraszamy do obejrzenia naszych niezwykłych akustycznych rozwiązań na targach 4 DESIGN DAYS w Katowicach, które już pod koniec stycznia (26-29) odbędą się po raz 7 w Katowicach. Muraspec będzie obecny na stoisku nr 80 w hali głównej. 

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 27 stycznia 2023 r. podczas oficjalnej gali w MCK Katowice o godz. 19.00 


Więcej informacji o konkursie oraz listę nominowanych można znaleźć np. pod tym linkiem: 
https://www.dobrzemieszkaj.pl/design/301/konkurs_dobry_design_2023_znamy_top_5_w_kazdej_kategorii,311171.html


P.S. Na naszym stoisku zaprezentujemy również kolekcję tapet ombre ( gradient), które wzorniczą  inspirację czerpią z Natury, a konkretnie ze wschodów i zachodów słońca w różnych miejscach na świecie i różnych sceneriach przyrodniczych. W gamie kilkunastu nowych propozycji można znaleźć wymarzony efekt tym bardziej, że do wyboru jest aż 6 różnych struktur tapety-bazy
Obiektowe właściwości użytkowe tapet-gradientów pozwalają wykorzystać ombre okładziny Muraspec w biurach, hotelach i obiektach medycznych, czyli wszędzie tam, gdzie potrzebna jest maksymalna wytrzymałość i higiena.