Kontakt

PR Media

Synergia PR 694 383 202


Muraspec
ul. Warszawska 40, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego

muraspec@muraspec.com.pl
+48226484467
Sprawdź na mapie

Nasi dystrybutorzy

z wyłączeniem projektów

 

Arredamento - Szczecin

arredamentospzoo@wp.pl

882 799 222

 

Wisar - Kołobrzeg

kontakt@wisarprojekt.pl

690 249 288

 

Zona - Koszalin

zona@tapety-koszalin.pl

94 343 08 32

 

Spektrum - Słupsk

biuro@spektrumwnetrza.pl

502 386 394

 

Omega Deco - Gdańsk

biuro@omegadeco.pl

516 182 080

 

Arcydom - Gdynia

biuro@arcydom.pl

792 500 556

 

Madom – Białystok

studio@madom.com.pl 

519 540 971

 

Elite Home - Białystok

biuro@elitehome.pl

85 811 09 28

 

Jeta - Białystok

bialystok@jeta.pl

793 977 111

 

Dąbrowski Market Budowlany - Wysokie Mazowieckie

wysmaz@marketdabrowski.pl

669 881 777

 

Bud-Service - Bydgoszcz

sekretariat@budservice.pl

52 342 46 71

 

Selecti - Toruń

parkietstyl@selecti.pl

577 844 775

 

Ablux - Toruń

ablux@ablux.pl

530 005 755

 

Dekostudio - Poznań

salon@dekostudio.pl

616 390 113

 

Arcydom - Wrocław

salon@arcydom.pl

713 210 321

 

WES - Wrocław

office@wes.expert

71 354 61 68

 

Udekoruj Dom - Łódź i Pabianice

info@udekorujdom.pl

600 333 346

 

Dream House - Lublin

dm.dreamhouse@gmail.com

512 224 774

 

Dekomi - Kielce

biuro.dekomi@gmail.com

600 873 112

 

Cocodeco - Tychy

biuro@cocodeco.pl

504 600 210

 

Galeria Wnętrz Mera - Tychy 

tychy@mera.eu

32 707 07 00

 

Galeria Wnętrz Mera - Bielsko-Biała

bielsko@mera.eu

333 116 600

 

Wzorcownia 032 – Katowice

marcin@wzorcownia032.pl

733 300 571

 

Fantazja Homedecor - Opole

biuro@fantazjastudio.pl

664 990 720

 

MTA Design - Rzeszów

biuro@mtadesign.pl

662 646 592

 

Project Room – Dębica

skleproom@gmail.com

508 158 718

 

Bozza – Kraków

marcika@bozza.pl

533 534 500