Dodano: 17 listopada 2022

ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ AKUSTYKA W ARCHITEKTURZE

ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ AKUSTYKA W ARCHITEKTURZE

Kolejnym wydarzeniem związanym z tematem akustyki, w które Muraspec jest  zaangażowany, będzie konferencja „Akustyka w architekturze”. Zapraszamy już 24 listopada na spotkanie ONLINE, na którym Barbara Łukasiak, dyrektor handlowy Muraspec, wystąpi z prezentacją na temat możliwości filcu Muracoustic i zapewnienia komfortu  akustycznego.  


Listopad upływa w Muraspec pod znakiem akustyki. Na początku miesiąca (3,4, 7,8 i 9 listopada) przeprowadziliśmy 5 webinarów online na temat materiałów akustycznych. Rodzaje, właściwości, możliwości zastosowania oraz przede wszystkim korzyści – o tym wszystkim  rozmawialiśmy z przedstawicielami branży projektowej, wykonawcami przestrzeni biurowych, inwestorami. Przeszkoliliśmy blisko 100 osób. Dziękujemy!

      

 

W połowie miesiąca (15-16) wzięliśmy udział w targach Architect@Work w Warszawie, gdzie pokazaliśmy wiele rozwiązań akustycznych Muraspec, głównie zawiesia sufitowe, ale także sferyczne panele ze wzorem gradientu. Gradient (inaczej ombre albo cieniowanie) to wspaniała dekoracja powierzchni zarówno tapet Muraspec, jak i filców. Zwłaszcza na elementach w formie koła można wydobyć magię tego wzoru i dobrze pokazać urodę cieniowań. 

   
Ekipa (Natalia Szopa i Barbara Łukasiak) Muraspec oraz stoisko na targach Architect@Work 

 

Już za kilka dni temat akustyki po podejmiemy po raz kolejny podczas konferencji ONLINE pt. „Akustyka w architekturze” organizowanej 24 listopada przez portal Sztuka Architektury. Z prezentacją „Komfort akustyczny we wnętrzach publicznych – możliwości filcu Muracoustic” wystąpi na niej Barbara Łukasiak, dyrektor handlowy Muraspec Sp. z o.o, hotelarz, międzynarodowy doradca inwestycyjny w branży wnętrzarskiej. Na prezentację p. Barbary zapraszamy punktualnie o godzinie 10.10

                                           

Więcej informacji na temat konferencji „Akustyka w architekturze”, program spotkania oraz link do rejestracji dostępnych jest pod tym adresem:

https://www.facebook.com/events/3500707066910490


Start konferencji: godz. 9.00
Prezentacja Muraspec: godz.10.10
Organizator: Sztuka Architektury

                                                                        Z A P R A S Z A M Y !!!!!!