Dodano: 08 sierpnia 2018

Zapraszamy do showroomu Muraspec!

Zapraszamy do showroomu Muraspec!

Wall Design Café Muraspec, to salon ekspozycyjny i sala szkoleniowa w jednym. Wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. WALL – ponieważ jest tu wszystko co potrzebne do dekoracji wnętrz (tapety, panele, laminaty tekstylia i akustyka), DESIGN – bo masa inspiracji jest wprost proporcjonalna do wielkości asortymentu, CAFE – gdyż  częstujemy gości wyborną kawą.

W salonie Wall Design Cafe Muraspec spotykają się: szeroka oferta produktów oraz profesjonalne wsparcie i doradztwo klienta. To idealny zestaw zarówno dla projektantów wnętrz, inwestorów, jak też indywidualnych użytkowników, którzy szukają produktu lub pomysłu na wymarzoną ścianę.
Bogactwo inspiracji obecnych na ekspozycji Muraspec usatysfakcjonuje najbardziej wybrednych klientów. Jeśli chodzi o tapety, brytyjski producent oferuje klientom spektrum produktów w zakresie materiałów i estetyki. Klasyczne winylowe tapety Fardis, eleganckie wzorzyste tapety tekstylne Calcutta, glamour-okładziny z metalicznymi akcentami, luksusowe tapety z dodatkiem szlachetnych materiałów takich jak zamsz czy jedwab, awangardowe tapety z efektem 3D, specjalistyczne okładziny z dodatkiem substancji biobójczych i Tedlar skierowane na rynek medyczny – to tylko kilka przykładowych rodzajów tapet prezentowanych w Wall Design Cafe. Zachwycające wzory, kolory, faktury i materiały oraz szeroka paleta gramatur i szerokości tworzą twórczą bazę do kreatywnego wykorzystania tapety we wnętrzu.
Ekspozycję tapet uzupełnia gama paneli dekoracyjnych 3D Impressions. To piękne, głęboko rzeźbione płyty z laminowanego MDF, wykonywane z drewna z certyfikatem FSC. Panele mogą stanowić pojedynczy element dekoracyjny zamieszczony na ścianie lub pokrywać całą jej powierzchnię na wzór tapety. Głębokie, wyraziste rzeźbienia i atrakcyjne kolory (śliwka, gorzka czekolada, złoto, srebro czy miedź) nadają wyrazistości okładzinie z paneli. Oprócz wzorów obecnych w ofercie, firma może wykonać panele na podstawie indywidualnego projektu.
W salonie Muraspec prezentowane też okładziny artystyczne: wielkoformatowe nadruki cyfrowe, folie poliwęglanowe Rowlux oraz materiały scenograficzne wykorzystywane do tworzenia na przykład dekoracji teatralnych i operowych oraz planów filmowych.
Ofertę tapet uzupełniają tekstylia obiciowe marek Skopos i Boltaflex – specjalistyczne tapicerki przeznaczone do zastosowań kontraktowych. Atrakcyjny design oraz wysokie parametry użytkowe sprawiają, że są one chętnie wykorzystywane zwłaszcza przez inwestorów hotelowych.
W tym gąszczu propozycji Wall Design Cafe pewnie można byłoby się zagubić gdyby nie doświadczeni doradcy Muraspec, którzy chętnie towarzyszą gościom odwiedzającym ekspozycję dzieląc się swoim doświadczeniem. A jest czym – w bieżącym roku Muraspec Polska obchodzi 20-lecie istnienia na polskim rynku. (Na rynku brytyjskim marka jest już ponad 130 lat.) Przez ten czas firma zrealizowała tysiące projektów, doradzała w zakresie doboru i aranżacji. Tapety Muraspec obecne są w wysokiej klasy hotelach i obiektach spa, a także w restauracjach, szpitalach i biurach na całym świecie.
Oprócz przekroju produktów i fachowego doradztwa, gościom salonu firma Murasec serwuje także znakomitą kawę, atutem miejsca jest też dogodny dojazd oraz szybki internet.
Z możliwości Wall Design Cafe chętnie korzystają architekci, którzy wraz ze swoimi klientami, często przychodzą tu na konsultacje. Aby pogłębić współpracę z architektami Muraspec ma w planach organizację cyklicznych szkoleń dla architektów z zakresu designu oraz własności użytkowych okładzin ściennych.

Showroom Wall Design Cafe mieści się przy siedzibie firmy Muraspec przy ul. Połczyńskiej 115 b w Warszawie. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17.