Dodano: 18 stycznia 2021

Tapety TED BAKER LONDON - designerska nowość w ofercie Muraspec

Tapety TED BAKER LONDON - designerska nowość w ofercie Muraspec

Trzy nowe linie tapet projektu znanego brytyjskiego projektanta odzieży trafiły właśnie do oferty Muraspec Polska. Finezja wzoru, energia koloru, pobudzające wyobraźnię głębia i perspektywa oraz najwyższa jakość Muraspec. Jesteśmy przekonani, że zachwycą Was malarskie tapety stworzone przez Teda. Do wyboru ttrzy niesamowite wzory : Hibiscus, Vanilla, Horizon. Kolekcja jest już dostępna, można zachwycać się, obmyślać w projektach, zamawiać

Ted Baker w swoich projektach lubi płynnie łączyć tradycyjny i współczesny styl z charakterystycznym wykorzystaniem wzornictwa i koloru. Nowa gama luksusowych oklein ściennych Teda Bakera czerpie inspirację z dzikiej atmosfery dżungli i na nowo odkrywa odkrywa piękno przyrody. 

Tapeta VANILLA na ścianie wygląda jak delikatna akwarela. W zależności od wersji, kolorystycznej, rozmyte kwiaty bzów zdają się być oświetlone słońcem lub skąpane w deszczu. Polecamy wszystkim romantycznym duszom. Do wyboru cztery wspaniałe wersje kolorystyczne. 

Ręcznie malowane dekoracje tapety HIBISCUS nawiązują do motywów tropikalnej przyrody i scenerii dżungli. W tej okładzinie zachwyca nie tylko kolorystyka i ornament, ale także głębia, która najpiękniej wybrzmiewa na dużej płaszczyźnie. HIBISCUS dostępny jest w 5 atrakcyjnych wersjach kolorystycznych, które znajdziecie pod tym linkiem

Piękna,  ręcznie malowana tapeta HORIZON to spokój i delikatność w czystej postaci.  Te pierzaste roślinki Was zachwycą! Gęste powtórzenia dodają odrobiny bogactwa każdemu wnętrzu.

Zobaczcie je wszystkie na: www.muraspec.pl/oferta/tapety-fardis/nowosci_Fardis

 


Tapeta Vanilla

 


Tapeta Hibiscus


Tapeta Horizon