Dodano: 02-06-2020

Tapeta Muraspec w łazienkach Hol 7.7

Tapeta Muraspec w łazienkach Hol 7.7

Efekt remontu łazienek w biurowcach Hol 7.7 w Warszawie. Na ścianach biała gładka tapeta Muraspec SEVILLE z kolekcji RESIMUR z fakturą naturalnego betonu. Surowy efekt powierzchni wprowadza industrialny klimat, natomiast jednolity biały kolor podkreśla aspekt czystości i higieny.

Tapeta Muraspec zastosowana w prezentowanej realizacji ma oczywiście antybakteryjny czynnik Biomaster. Jest to trwała powłoka oparta na jonach srebra znanego zw swoich właściwości bakteriobójczych. Srebro stosowane w powłoce Biomaster jest nieorganiczne i nie wypłukuje się, co oznacza, że w przeciwieństwie do organicznych środków/technologii antybakteryjnych pozostaje w produkcie, do którego jest dodawane przez cały cykl życia okładziny.  Jony srebra hamują rozrost lub namnażanie się bakterii,  w efekcie czego bakterie giną. 

Inne wazne cechy tapety Muraspec zastosowanej w biurowcach Hol 7.7 to:  m.in. odporność mechaniczna, łatwość utrzymania w czystości, zmywalność , a nawet szorowalność, dzieki którym tapeta będzie pozostawać w dskonałym stanie przez długi czas użytkowania. 


Projekt : GRUPA PLUS Architekci na zlecenie White Stone Development