Dodano: 08 sierpnia 2018

Relacja z 4 Design Days

Relacja z 4 Design Days

Nowe winylowe tapety wyglądem do złudzenia przypominające tapety tekstylne, miedziane nadruki Wallmotion oraz filc wełniany – to hity Muraspec przygotowane na tegoroczną edycję 4 Design Days w Katowicach.

- We love design! - to nie tylko hasło, to filozofia Muraspec. My naprawdę uwielbiamy inspirować ludzi do tworzenia pięknych wnętrz. W ofercie mamy całą gamę materiałów, które pozwalają na kreację. Tapety, panele dekoracyjne, nadruki cyfrowe na tapetach, filc wełniany, folia poliwęglanowa, materiały scenograficzne to doskonała baza do twórczych aranżacji przestrzeni – mówi Barbara Łukasiak, dyrektor handlowy Muraspec Sp. z o.o.

 

    

Większość z wymienionych produktów firma zabrała ze sobą na targi 4 Design Days w Katowicach. Czterodniowa impreza (15-18 lutego) zgromadziła wielbicieli designu, miłośników architektury i pasjonatów dekoracji wnętrz. Na stoisku Muraspec znalazła się cała gama inspirujących produktów do ochrony i dekoracji ścian, które interesowały zarówno architektów wnętrz, jak i klientów indywidualnych. Ważne miejsce zajmowały tapety Calcutta – najwyższej jakości tekstylne okładziny ścienne. Atrakcyjny design zawdzięczają użyciu szlachetnych materiałów (wiskoza, poliester, jedwab), wysoką jakość użytkowania dodatkowi Teflonu. Teflonowa powłoka sprawia, że zanieczyszczenia nie przywierają do powierzchni tapety, a płyny zachowują się jak rtęć (zbierają w kulki i można je usunąć bez śladu na powierzchni).

Zainteresowaniem targowych gości cieszyły się nowości w ofercie - kolekcje winylowych tapet Muraspec stylizowanych na okładziny tekstylne. Wzory charakterystyczne dla tkanin plus idealny w użytkowaniu winylowy podkład to gotowy materiał na nowy hit w ofercie. Niedrogie winylowe tapety są bardzo komfortowe w użytkowaniu (zmywalne, szorowalne, odporne na działanie promieni UV), co sprawia, że chętnie wybierają je inwestorzy hotelowi. Nową kolekcją tapet o ekskluzywnych tkaninowych wzorach Muraspec chce zachęcić również klientów prywatnych, stąd mają one wygodne rolki o szerokości 52 cm i długości 10 m.
Atrakcyjnym materiałem wykończeniowym w ofercie Muraspec jest filc Woolfelt 100% wełna. Naturalny, dostępny w gamie ponad 100 kolorów i 5 rodzajach grubości, jest idealnym materiałem do zastosowań typu budki ciszy czy pokoje konferencyjne w biurach. Tworzy powłokę akustyczną, ociepla ściany, jest łatwy w czyszczeniu i pielęgnacji (wystarczy odkurzyć). W małych grubościach może być stosowany również jako materiał zasłonowy, w większych jako wykładzina dywanowa.
Jak zwykle hitem wśród hitów Muraspec były nadruki Wallmotion - genialne połączenie struktury winylowej tapety i atrakcyjnych grafik. Oprócz metalizowanych wzorów takich jak rdza, zainteresowaniem odwiedzających stoisko Muraspec na 4DD cieszyły się również gradienty (tonalne przejścia kolorów). To propozycja skierowana zwłaszcza do architektów wnętrz. Takiego dekoracyjnego efektu nie zapewni żadna farba! Poza tym technika Wallmotion umożliwia tworzenie indywidualnych wzorów, dopasowanych estetyką do charakteru danego wnętrza.
Muraspec dziękuje wszystkim, którzy odwiedzili stoisko firmy na 4 Design Days i zaprasza za rok!