Dodano: 06 maja 2022

Popatrz na ściany, czyli tapety Muraspec w klinice okulistycznej

Popatrz na ściany, czyli tapety Muraspec w klinice okulistycznej

Jeśli kiedyś będziecie w Klinice Okulistycznej przy ul. Wolskiej w Warszawie koniecznie zwróćcie uwagę na piękne ściany w tapetach Muraspec. Projektanci wybrali winylową tapetę UNION VENICE o eleganckiej tkaninowej fakturze i szlachetnym perłowym wykończeniu. Tapeta oczywiście o najwyższej, obiektowej jakości, zmywalna i jasna - taka na jakiej zależało inwestorom. 

Obiekty medyczne (kliniki, szpitale, domy opieki i in.) to jeden z sektorów, do których Muraspec kieruje swoje produkty. Winylowe tapety mają obiektową jakość, co oznacza, że nie tylko spełniają wszelkie wymagane prawem normy, ale również oferują spektrum cech, które są pożądane w takich realizacjach. Winylowe okładziny są zmywalne i szorowalne, dzięki czemu łatwo je utrzymać w czystości i higienie (tę ostatnią podnosi możliwość dodania antybakteryjnej powłoki BIOMASTER na bazie jonów srebra). Są również wytrzymałe, odporne na starzenie i działanie promieni UV, mają trwałe kolory i szeroką gamę barw oraz wzorów. 

Do Kliniki Okulistycznej przy ul. Wolskiej w Warszawie projektant -  arch. Anna Godlewska- Palczewska z pracowni AGL-Architekci sp. z o.o., wybrała piękną winylową tapetę VENICE z kolekcji UNION. To tapeta o mięsistym, strukturalnym tekstylnym splocie, który podkreśla szlachetnie perłowe wykończenie. Spośród kilkunastu próbek kolorystycznych tej tapety wybrany został kolor oznaczony kodem: 01B57 - piękny świetlisty krem, który można zobaczyć pod tym linkiem: www.muraspec.pl/oferta/tapety-muraspec/efekt-tekstylny/01b57

Tapety zostały zastosowane w recepcji oraz po obu stronach korytarza. Szerokość rolki na poziomie 130 cm pozwoliła na ekonomiczne użycie tapety. 

- Najbardziej nam zależało, żeby tapeta była zmywalna (służba zdrowia), w delikatnych pastelowych kolorach  i w dobrej cenie - powiedziała arch. Anna Godlewska- Palczewska, projektant wnętrza. 

Jesteśmy przekonani, że to bardzo dobry wybór. 

Projekt wnętrza: AGL-Architekci sp. z o.o.
Realizacja: Muraspec
Zdjęcia: AGL-Architekci sp. z o.o.