Dodano: 11 grudnia 2021

Panele MIRROR Bencore w Demo Hotel

Panele MIRROR Bencore w Demo Hotel

Nowe panele lustrzane BENCORE to pomysł na oryginalne lustro do hotelu lub apartamentu. Na zdjęciach panele zamontowane w w Hotelu Demo w Rimini. Lustrzane tafle ujęte w ozdobną siateczkę z poliwęglanu są atrakcyjne estetycznie i bezpieczne (panele lustrzane zawsze są oprawiane w profil aluminiowy). 

DEMO HOTEL w Rimini to wyjątkowy obiekt noclegowy, w który oferuje niezapomniane i inspirujące doświadczenia estetyczne. 9 dostępnych tu apartamentów zaprojektowanych zostało przez 9 pracowni architektonicznych. Prezentowany na zdjęciu apartament "Una Vita da (A)mare" został zaprojektowany przez architekt Alessię Galimberti. To duża, funkcjonalna przestrzeń zdominowana przez kolory inspirowane morzem i plażą, zdolne do wywołania spokojnej i relaksującej atmosfery. Umeblowanie i akcesoria konsekwentnie wybrane zostały przy użyciu klucza naturalnych kolorów, a wiele akcesoriów zostało dodanych przy użyciu innowacyjnych i zrównoważonych materiałów, aby podkreślić, że ta przestrzeń jest nie tylko modna i nowoczesna, ale również ekologiczna. Wśród tych materiałów znajdują się również elementy z kolekcji Mirror marki BENCOE, które zastosowane zostały na ścianach jako dekoracyjne i oryginalne elementy lustrzane. 
Estetyczna całosć zaproponowana przez architekta jest wspaniałym połączeniem nowoczesnych materiałów, faktur i wyposażenia. Wnętrze jest wygodną i przyjemną przestrzenią do życia, zarówno na wakacje, jak również świetnym wyborem podczas podróży służbowych dla każdego, kto kocha styl i komfort. 


Projekt: arch Alessia Galimberti

Fot.: Flavio Ricci