Dodano: 03-03-2021

Panele HEXABEN Bencore w restauracji Yasumi

Panele HEXABEN Bencore w restauracji Yasumi

Restauracja Yasumi, to nowa, energetyczna realizacji z użyciem paneli Bencore. Minimalistyczny estetycznie projekt z użyciem panela Hexaben w wersji Large i energetycznym kolorze Acid Green S w formie przegród stałych i mobilnych. Ultralekki, kolorowy materiał, z atrakcyjny wzorem sześciokątów jest też bardzo wytrzymały dzięki budowie  technologii plastra miodu.

Projekt restauracj Yasumi stworzony przez włoskie studio Marranci charakteryzuje się minimalizmem i czystością formalną. Panel Hexaben w wersji Large i kolorze Acid Green S jest w tym wnętrzu bohaterem zarówno przegród stałych, jak i mobilnych.
Hexaben, którego rdzeń składa się z sześciokątnych komórek aluminiowych, charakteryzuje się ultralekkością: jest to nowoczesnyt, przezroczysty i energetycznie kolorowy materiał, który nadaje się do wielu zastosowań i procesów, szczególnie w projektowaniu wnętrz, gdzie liczy się wszechstronność i kreatywność. Rdzeń (środek i wzór) panela wykonany jest z aluminium, a dwie zewnętrzne powłoki pomiędzy którymi się on znajduje przygotowano z przyjaznego dla środowiska akrylu. Wszystko to sprawia, że Hexaben jest materiałem trwałym, o bardzo niskim wpływie na środowisko w całym cyklu życia.


Autor projektu restauracji, studio Marranci działające od 1998 roku, opracowuje projekty z zakresu architektury wnętrz i architektury, których celem jest stworzenie przestrzeni i miejsc zapewniających autentyczne dobre samopoczucie, również w odniesieniu do miejsc publicznych i restauracji.  Panel Hexaben firmy Bencore we wnętrzu restauracji Yasumi dodaje przestrzeni osobowości, zachowując przy tym minimalistyczny charakter wnętrza i wyposażenia, które stawia na funkcjonalność i maksymalną użyteczność.


 

 

Panele Bencore to świetna alternatywa dla szkła!  Drodzy Projektanci wnętrz, koniecznie poznajcie ten produkt Więcej inspiracji w katalogu: https://www.muraspec.pl/bencore