Dodano: 12 września 2022

Doświadczenie i design - 25 lat Muraspec w Polsce

Doświadczenie i design - 25 lat Muraspec w Polsce

Serdecznie zapraszamy Państwa na urodzinowe spotkanie online MURASPEC POLSKA. Choć oczywiście najbardziej chcielibyśmy spotkać się osobiście, to ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne srebrny jubileusz będziemy świętować 22 września przed ekranami komputerów. Punktualnie o godzinie 10 spotkajmy się onlline, by porozmawiać o historii firmy oraz podyskutować z ekspertami o designie i roli tapet we wnętrzach. 

Jeszcze nie tak dawno świętowaliśmy 18 urodziny Muraspec Polska – wielu z Państwa na pewno pamięta to wspaniałe, hucznie obchodzone wydarzenie i konkurs na projekt tapety (tu można je sobie przypomnieć: https://www.youtube.com/watch?v=hnWjG7L2LQE)
W pełnoletność weszliśmy dynamicznie, rozwijając się i ugruntowując markę na polskim rynku. To, z czego jesteśmy dumni, to nie tylko wspaniałe wnętrza, w których znajdują się tapety i materiały akustyczne Muraspec, ale przede wszystkim ludzie, którzy ufają marce, są jej wierni i rekomendują innym. Dziękujemy ogromnie! Powodem do dumy jest też nasza historia i tradycja – w bieżącym roku Muraspec Anglia świętuje 160-lecie istnienia. 

O tym wszystkim chcemy Państwu powiedzieć podczas naszego urodzinowego eventu, który ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne, odbędzie się w formie spotkania online już 22 września o godzinie 10.00 
Naszym Gościom planujemy zaserwować m.in. wykwintnie podaną historię marki oraz wyśmienitą dyskusję na temat roli tapety we wnętrzach prywatnych i hotelowych. Zaprosiliśmy do niej znakomitych gości: Dagmarę Jakubczak, ekspertkę w dziedzinie designu, trendwatcherkę i dziennikarkę oraz architekt Magdalenę Federowicz-Boule, prezes i dyrektor kreatywną pracowni projektowej Tremend, w której portfolio znajduje się wiele znakomitych obiektów hotelarskich w kraju i za granicą. Gospodarzem spotkania będzie Barbara Łukasiak, dyrektor handlowy Muraspec Polska. 
Na deser planujemy  pyszne propozycje z oferty tapet Muraspec oraz świeżą porcję designu okładzin projektu Ted Baker. 

Link do spotkania: https://webinar.freshmail.pl/149-872-018 

Po szczegóły wydarzenia zapraszamy na:
www.muraspec.pl
Facebook: @muraspecPL
Instagram: muraspecpolska

  

Plan wydarzenia                                                           Barbara Łukasiak, Muraspec

 

  

Dagmara Jakubczak, FORelements                         arch. Magdalena Federowicz-Boule, Tremend