Dodano: 21 lipca 2022

Biała Perła z tapetami Muraspec

Biała Perła z tapetami Muraspec

Chcemy pochwalić się niezwykłą realizacją tapet dla apartamentów Biała Perła w Siennej. To designerski obiekt noclegowy z panoramicznymi oknami przez które można  podziwiać sudecką przyrodę. Do podziwiania są też ściany z tapetami Muraspec. 


Pokoje w apartamentach Biała Perła łączą estetyczną klasykę z najnowszymi trendami designu. To połączenie widoczne jest również na ścianach, które wyróżniają się unikatowymi tapetami z wzorem map. Jak się okazuje mapy oprócz funkcji dekoracyjnej pełnią też rolę użytkową, ponieważ są to rzeczywiste, kartograficzne mapy najbliższej okolicy. Tapety z mapą inspiracyjnie umieszczone są naprzeciwko łóżek i kanap, dzięki czemu goście podczas relaksującego odpoczynku mogą planować odkrywanie miejsc położonych w pobliżu obiektu. Tapety-mapy zostały wykonane przez Muraspec metodą cyfrowego nadruku na winylowej bazie. To unikatowy, jednostkowy wzór przygotowany na potrzeby tylko tego obiektu, więc takiej tapety nie znajdziecie Państwo nigdzie indziej.
Na pozostałych ścianach pokoi w Białej Perle zastosowane zostały eleganckie tapety Muraspec z kolekcji Metropolitan z delikatnym efektem przecierki. W większości są to tapety w odcieniach szarości (link do kolekcji: www.muraspec.pl/search?searchword=metropolitan).


Tapety Muraspec znajdują się również w innych przestrzeniach obiektu: na korytarzach zamontowana została superwytrzymała jednolita winylowa tapeta z kolekcji Colour Index. Ściany ogólnych toalet zdobi metaliczna tapeta z kolekcji  Burnish.
I najbardziej spektakularne miejsce z tapetą Muraspec, czyli lobby. Tapeta z dużym, abstrakcyjnym wzorem została zamontowana zarówno na ścianach, jak i na suficie, co dało wprost imponujący efekt estetyczny.
Będąc w Białej Perle ze zrozumiałych względów zachwycaliśmy się tapetami. Ale powodów, by wybrać nocleg w tym właśnie obiekcie jest znacznie więcej: komfort, estetyka, wspaniałe położenie i niezwykłe widoki. 
Panoramiczne okna pozwalają podziwiać niesamowity górski krajobraz od wschodu do zachodu słońca. W niektórych apartamentach znajduje się wanna, która w połączeniu z panoramicznymi szybami pozwoli na relaksującą kąpiel z widokiem na zachodzące słońce.
Zdjęcia: Biała Perła