Dodano: 07-05-2020

Antybakteryjne tapety Muraspec w Grano Hotel

Antybakteryjne tapety Muraspec w Grano Hotel

Cieszymy się, że hotele mogły już wznowić działalność. Naszą radość potęguje fakt, że 14 maja, czyli już za tydzień, rusza też GRANO HOTEL w Gdańsku. W doskonałym przygotowaniu do nowych wymagań sanitarnych pomagają obiektowi nasze antybakteryjne tapety z powłoką BIOMASTER. 

BIOMASTER renomowanej marki Addmaster to powłoka oparta na jonach srebra znanego zw swoich właściwości bakteriobójczych. Srebro stosowane w powłoce BIOMASTER jest nieorganiczne i nie wypłukuje się, co oznacza, że w przeciwieństwie do organicznych środków/technologii antybakteryjnych pozostaje w produkcie, do którego jest dodawane. Kontrolowane uwalnianie składnika aktywnego zapewnia maksymalną ochronę antybakteryjną przez 24 godziny na dobę i przez cały okres użytkowania produktu. Jony srebra hamują rozrost lub namnażanie się bakterii,  w efekcie czego bakterie giną. 
Z użytkowego punktu widzenia ważne jest to, że powłoka BIOMASTER naniesiona na powierzchnię tapety trwale w nią wnika i jest aktywna przez cały okres użytkowania okładziny i jest aktywna w stosunku do wielu chorobotwórczych bakterii.

Antybakteryjne tapety to idealne rozwiązanie do biur, hoteli, szpitali, domów spokojnej starości, klinik spa i innych miejsc, gdzie wymagany jest reżim sanitarny. Polecamy je bardzo!

Wszystkie tapety Muraspec przygotowane do GRANO HOTEL wykonane zostały na specjalne zamówienie inwestora.

Projekt: Pracownia Ideograf
Za zdjęcia dziękujemy Grano Hotels