Dodano: 18-07-2019

Adamaszkowe wzory tapet w Hotelu Herman

Adamaszkowe wzory tapet w Hotelu Herman

Gęste, ornamentowe wzory, a do tego ciemny, grafitowy kolor tapet -  ściany w apartamencie Hotelu Herman w Płocku zwracają  na siebie uwagę. Eleganckie tapety to kolekcja Astoria Lyon Muraspec. 

Ta realizacja powstała już jakiś czas temu, ale z przyjemnością ją przypominamy. Eleganckie tapety z ornamentowym wzorem są ponadczasowe estetycznie, co oznacza, że są tak samo atrakcyjne dziś, jak w momencie aplikacji. I będą jeszcze długo, ponieważ elegancja i klasyka po prostu się nie starzeją. Uwagę zwraca też odważny kolor zastosowanych tapet, który w naszym katalogu określany jest jako czarny. W rzeczywistości czarny jest ornament, a tło jest jest ciemnografitowe. To nieczęsto spotykane kolory na hotelowych ścianach.

Kolekcja wybrana do tego projektu to Astoria Lyon - obiektowe winylowe tapety z gamy Muraspec. Tapety legitymują się obiektową jakością, co oznacza przede wszystkim trwałość oraz wysokie walory użytkowe (zmywalnosć, szorowalność, wysoką odporność na promieniowanie UV, antybakteryjność i in.) 

 O właściwościach tapet  z tej kolekcji można przeczytać na https://www.muraspec.pl/oferta/tapety-muraspec/ornamenty-i-rosliny/p7022 

Co ciekawe, w tym projekcie tapety Muraspec zostały zastosowane nie tylko w hotelowych pokojach, ale również na części ścian w łazience (nie narażonych na bezpośrednie działanie wody). Taki zabieg łączy estetycznie obie przestrzenie. A winylowa, woodporna tapeta Astoria Lyon sprawdzi się tak samo dobrze w obu miejscach.  
 

Za użyczenie zdjęć dziękujemy hotelowi: https://hotelherman.pl/