Nasze marki

Ponad 125 lat dziedzictwa brytyjskiego daje pewność, że jesteś w dobrych rękach, kiedy wybierasz Muraspec do swojego projektu. Nasze materiały można znaleźć w najlepszych hotelach, biurach, szpitalach, sklepach i rezydencjach na całym świecie. Nasze okleiny ścienne są dostępne w tysiącach wzorów i kolorów z wyborem różnych gramatur i szerokości. Jesteśmy w stanie pomóc Ci stworzyć projekt na indywidualnezamówienie lub wykonać indywidualny kolor, jeśli tego oczekujesz lub też stworzyć oszałamiający efekt dzięki z naszej usłudze Digital. Jakikolwiek produkt Muraspec wybierzesz, możesz być pewny, że przeszedł najbardziej rygorystyczne testy ogniowe, odporności, trwałości i kontroli jakości. Nasi wszyscy pracownicy działu obsługi klienta, projektanci, produkcja, eksport i zespoły techniczne są na miejscu, aby cały proces od specyfikacji przez zakup po instalację były jak najbardziej płynne jak tylko możliwe, niezależnie gdzie na świecie jest projekt . Ponadto Muraspec oferuje wyróżniające się wykończenia w postaci panelirzeźbionych3D, dekoracyjnych paneliżywicznychLumicor i laminatu Strataflex o ogromnym zakresie wewnętrznych rozwiązań dekoracyjnych.

Fardis jest synonimem luksusowych wnętrz i specjalizuje się w tapetach, tkaninach i panelach dekoracyjnych. Fardis ma długą historię projektowania i produkcji materiałów wnętrzarskich oraz reputację w branży obejmującą ponad cztery dekady. Przez ponad 10 lat, Fardis jest częścią Grupy Muraspec. Marka Fardis kładzie silny nacisk na dostarczanie różnorodnych materiałów do aranżacji wnętrz od klasycznych po współczesne kolekcje, zarówno w konstrukcji i kolorze. Nasze produkty łączą w sobie wspaniałe wzory, doskonałą jakość i najwyższą trwałość, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla mieszkań i wysokiej klasy środowisk komercyjnych. Jako międzynarodowa marka, współpracujemy z zespołami projektantów tworzącymi piękne materiały do aranżacji wnętrz inspirowane trendami lokalnymi oraz przez fuzję kultur i trendów. W naszej fabryce w Wielkiej Brytanii mamy zespół specjalistów, który skrupulatnie analizuje wszystkie materiały i produkty, które idą do produkcji w celu zapewnienia jednolitego standardu jakości. Obecna gama tapet i tkanin obejmuje wzory kwieciste, geometryczne, metaliczne, tekstylia i wiele innych.

 

Brown dba o zapewnienie najwyższej jakości materiałów wykończeniowych i wystawienniczych w sieciach sklepowych, telewizji, produkcji filmowej i wystawienniczej od ponad 75 lat . Posiadamy w magazynie ponad 400 produktów a minimum zamówienia 1mb. Od materiałów brokatowych, tkanin Organza po Bengaline i Folie iluzjonistyczne Rowlux - unikalne wykończenia, tworzące poruszający się obraz – mamy pewność, że Twoja wystawa nie zginie w tle. Nowe dodatki do zakresu BBrown to m.in. panele Bencore ® i płytki decor 3D. Kompozytowe, półprzezroczyste i przezroczyste panele Bencore ® oferują szeroką gamę produktów do kreacji niezapomnianych ścianek działowych, drzwi, stołów, obudów, podniesionych podłóg lub gdziekolwiek, gdzie należałoby użyć paneli kompozytowych. Panele mogą być również podświetlane w celu uzyskania maksymalnego efektu wizualnego Płytki ozdobne 3D wykonane są z lekkiego bambusa dając powierzchni detal i teksturę. Mogą być pomalowane w celu uzyskania indywidualnego efektu. Idealne na obszarach, gdzie efekt wizualny jest bardzo istotny bez obciążania powierzchni dodatkowymi panelami.

Calcutta found in 1848 is the oldest, still active, weaving mill in Belgium that produces textiles for blinds and textile wallcoverings.